• Sviatok sv. Michala Archanjela v našej Materskej škole.

V utorok sme si už po druhý krát pripomenuli spolu s deťmi sviatok patróna našej škôlky - a to sv. Michala Archanjela.

Sviatok sme oslávili katechézou o tomto anjelovi tak, aby to pochopili aj naši najmenší. Ti sa naučili, že naša materská škola ma ochrancu a patróna veľmi silného a ako sa volá, spolu s deťmi sme sa pomodlili, urobili spoločnú fotku, keďže v tomto čase opatrení nemôžeme aj spolu s rodičmi..

A aby deň bol sviatočný, tak sme dostali darček aj my -teda naša materská škola. A to vďaka podpore firmy Ekom z Piešťan, ktorá našej MŠ venovala informatívnu tabuľu aj s logom našej škôlky - podobizeň anjela .

Týmto ďakujeme pánovi Karolovi Mrňovi za osadenie ako tabuľky tak aj anjela .

Cirkevná spojená škola

Štefánikova 119

921 01  Piešťany

Číslo: 3112/2020                                                                                          Trnava 31. 03. 2020

Vec:   Zastavenie platieb príspevku zákonného zástupcu  na čiastočnú úhradu

výdavkov katolíckej materskej školy z dôvodu preventívnych opatrení

pred šírením ochorenia COVID-19

Z dôvodu preventívnym opatrení pred šírením ochorenia COVID-19, bolo v priebehu mesiaca marec prerušené vyučovanie na všetkých školách Slovenskej republiky. Na základe uvedeného a v zmysle Podmienok prijímania detí do katolíckej materskej školy zriadenej Rímskokatolíckou cirkvou, Trnavskou arcidiecézou č. 5754/2015, zo dňa 6. augusta 2015,  Rímskokatolícka cirkev, Trnavská arcidiecéza, Jána Hollého 10, Trnava,  ako zriaďovateľ Cirkevnej spojenej školy, Štefánikova 119, Piešťany, zastavuje platbu príspevku zákonného zástupcu na úhradu  výdavkov materskej školy od mesiaca apríl.

S úctou

Mgr. Ing. Ján Hallon

riaditeľ AŠÚ

Materská škola sv.Michala Archanjela prijíma nový školáčikov.