•  Vždy som sa na čas v ŠKD tešila. Bol to čas, kedy som mohla byť so svojimi kamošmi a veľakrát sa aj niečo nové naučiť. Vďaka kreativite pani učiteliek, som sa nikdy nenudila. Každý deň mali pre nás pripravené nové, zaujímavé aktivity. Vytvárali prostredie, v ktorom som sa cítila prijato a bezpečne. Veľmi rada spomínam na ŠKD ako na čas radosti, tvorivosti a priateľstva.

Peťa, 16r.

V školskom klube bolo vždy veselo. Spomínam si na super popoludnia , kedy sme so spolužiakmi hrávali futbal. Výborné bolo aj obdobie "dolovania zlata", kedy nám nakúpili do družiny malé motyky, vyhradili nám priestor na dvore a my sme sa hrali na zlatokopov :-) Doma sme sa chválili svojimi úlovkami. Keď sme boli starší, hrávali sme radi pingpong.

Max, 17r.

V školskom klube som strávila veľa pekných chvíľ. Mohla som sa lepšie spoznať so spolužiakmi, ale aj s inými deťmi. Ak bolo pekné počasie, s kamarátkami sme si robili pikniky na dvore, hrali hry, vysádzali kvetinky. Veľmi dobrodružné bolo aj stavanie domčekov z latiek a prikrývok, ktoré nám pani vychovávateľky priniesli. Ak bolo horšie počasie, skladali sme lego, kreslili, no najmä vyrábali rôzne dekorácie. Pamätám si, že sme takmer každý deň čosi tvorili, často sa nám ani nechcelo ísť domov:-)

Viki, 12r.

Moje zážitky z Škd sú už vzdialené, ale predsa vo mne ostali milé spomienky na tvorivé popoludnia, nácviky mažoretiek, tvorivé dielne, divadielka,.. Na dvore sme si robievali pikniky, stavali bunkre a hrali množstvo hier. Veľmi zábavné bolo, keď prišli animátorky- žiačky z druhého stupňa a v piatok sa s nami hrávali rôzne hry. Neskôr, keď sme boli na druhom stupni, robili sme občasné animátorky zase my mladším deťom. Párkrát sme im pripravili aj karneval. V škole bola dobrá rodinná atmosféra. Dodnes sa stretávame so spolužiakmi.

Elisabeth, 18r.

ŠKD Nezábudka bol pre mňa príťažlivý hlavne kvôli vyrábaniu, zábave a predovšetkým kvôli úžasným učiteľkám. Cítila som sa tam veľmi príjemne a vždy som sa tešila, keď zazvonilo na koniec vyučovania a začínala družina. Naučila som sa tam veľa kreatívnych vecí, napr. pliesť náramky, vyšívať,...

Zuzana, 12r.

Pre nás rodičov bol školský klub miestom, kde naše deti cítili prijatie a rodinnú atmosféru. Za nás môžem povedať, že vzťah rodič – vychovávateľky fungoval na všetkých úrovniach veľmi dobre.

Ďakujeme za nás i za naše deti.

mamička Zuzany

Školský klub bol pre mňa príťažlivý tým, že som mohla byť dlhšie v škole a hrať sa so spolužiakmi. Cítila som sa tam pohodlne. Naučili sme sa mnohé zručnosti. Mám z neho veľa pekných spomienok a úsmevov. Obzvlášť na zmrzku. Každému by som náš školský klub odporučila.

Katarína, 15r.

Čas strávený v školskom klube považujem za užitočne prežitý. Naučil som sa tam napríklad vyšívať. Radi sme kopali vonku a rád som trávil čas s kamarátmi. Vymysleli sme si svoju abecedu, ktorú si doteraz pamätáme. Páčilo sa mi, že som dostal lízatko, keď som polieval kvety. Cítil som sa tam dobre a odporučil by som ho známym aj neznámym.

Matúš, 13r.

V školskom klube bolo super megasticky fantasticky. Veľmi ma tam bavilo chodiť, Páčilo sa mi hrať sa vonku. Veľmi by som ho odporučila. Mám z tohto obdobia pekné spomienky.

Anička, 11r.

V školskom klube sa cítim super mega perfektne. Môžem tam vyrábať, hrať sa s kamoškami, chodíme na výlety a najsamlepšie je, že môžem stráviť čas s pani vychovávateľkou. Čas strávený v školskom klube je užitočne prežitý, pretože sa naučím veľa nových vecí. Budem si z neho odnášať radosť, nádherné spomienky a fotky. Vždy chcem zostať čo najdlhšie.

Klárka, 8r.

V školskom klube je super dobre. Môžem tam oddychovať po celom doobedí učenia sa.  Je tam zábava - baví ma vyrábanie rôznych vecí a p.vychovávateľka má dobré nápady, vždy príde s niečím novým, pekným. Doma mám ,,len" bratov ( troch, ale keby som hneď zo školy išiel domov, oni majú ešte školu).Doma by som sa nudil - tu mám kamošov. Náš školský klub by som odporučil - áno, áno, áno. Každý deň si z neho odnášam radosť, zručnosti a nápady.

Samko, 9r.

Ďakujem za školský klub detí: moji traja chlapci radi trávili čas v "družine" a častokrát sa stalo, že som pri príchode počula: "Mamii, ideš skoro!" čo pre mňa znamená veľa - že sa tam cítili/cítia tak dobre, že sa im ani nechce odísť domov.Veľmi si vážim prácu pani vychovávateliek (1x p.Galandáková, 2x p.Šintálová) - nápaditosť a chuť tvoriť s deťmi - či už šlo o výtvory ku nejakému výročiu (Deň matiek, Vianoce), alebo len tak pre radosť, alebo nácvik divadielka či tanca.  Ďakujem za Váš plnohodnotný čas, strávený s našimi deťmi.

PS.: Ešte jedno dieťa z našej rodiny sa o 2 roky na Vás teší!

Mamina Katka (chlapci už 15.,12. a 9.r)