• Motto

Láska je ovocie, ktoré dozrieva v každom čase a je na dosah každej ruky.

Matka Tereza z  Kalkaty

Motto vyjadruje myšlienku, ktorú sa snažíme realizovať v našom školskom klube. Aby sme mohli oberať ovocie našej výchovy, musí byť založená na láske k deťom. Deti sa radi dajú viesť a ovplyvňovať vychovávateľom, ktorý si získal ich lásku. Každý človek potrebuje lásku – o to viac ju potrebujú naše deti, ktoré sa len formujú. Každý človek si zasluhuje lásku – deti si ju zaslúžia o to viac, pretože sú krehké, nevinné a zraniteľné.

Všetko čo robíme, sa snažíme robiť v réžii Toho, ktorý je najväčšia Láska. On nás vedie, k Nemu sa obraciame o pomoc, radu a požehnanie.